S.S.S – Sıkça Sorulan Sorular

S.S.S – Sıkça Sorulan Sorular

Sitemiz tamamen güvenilir internet protokolü olan HTTPS ile çalışmaktadır. Bu yüzden bağlantılarınız güvenle şifrelenir, hesap bilgileriniz ve şifreleriniz güvenli bir şekilde saklanır. Hizmetlerimiz ise tamamen kaynağı açık bir şekilde satılır, güvenilir olduğunu kodları kontrol ederek anlayabilir, herhangi bir zararlı yazılımın olmadığını tespit edebilirsiniz.
Temalarımız Schema.org ve HTML5 ile uyumlu kodlandığı için Google ve diğer arama motorları açısından SEO uyumludur. Ayrıca temalarımız hızlı olduğu için kullanıcı deneyimi açısından da uyumludur.
Hayır, temalarımızda ve eklentilerimizde şifreleme yazılımları kullanmıyoruz. Satın aldığınız ürünlerimizi içiniz rahat bir şekilde kullanmanız için kaynak kodları açık bir şekilde satıyoruz.

 

Ödeme Hakkında

Ödeme bildirimi yapabilmek için sırasıyla, hesap paneliniz>destek / ödeme bildirimi>ödeme bildirimi oluşturmak istiyorum yollarını takip etmeniz gerekiyor. Ödeme bildirimlerinizi tam ve doğru girdiğiniz takdirde işleminiz kısa süre içerisinde tamamlanacaktır.
Sipariş numaranızı bulabilmek için önce hesabınızın paneline gidin. Menüden Siparişler sayfasına gidin. Tablo sıralamasında ilk başta yer alan “Sipariş” başlığına gidin, başlığın altında yazan ve “#” ile başlayan kod numarasını (örnek: #49) kopyalayın. Bu kod numarası sizin sipariş numaranızdır. Ödeme bildirimi yapacaksanız bunu destek talebi formuna girmeyi unutmayın.
Bu kodu, www.ininal.com‘a giriş yaptıktan sonra çıkan hesap geçmişinizin bulunduğu tabloda, en sağda ref no adıyla bulabilirsiniz.
Papara ile tüm bankalardan bize hızlıca ödeme yapabilirsiniz. Bunun için ilk adım olarak Papara hesabınıza bakiye yüklemeniz gerekiyor. Papara ile ödeme yapmak için:
– Papara.com’a giriş yapın,
– Hesap panelinize gelerek sağ tarafta bulunan “Para Gönder/Al” butonuna tıklayın,
– Çıkan seçeneklerden Para Gönder butonuna tıklayın,
– Para gönderme bölümünde, Gönderim Tipini Kullanıcı Numarasına Gönder olarak ayarlayın.
– Gönderilecek kullanıcı numarası seçeneğine numaramız olan P49748706 numarasını yazın.
– Satın aldığınız ürün tutarını gönderilecek tutar kısmına yazın.
– Açıklama kısmına, bizden satın aldığınız ürünün sipariş numarasını girin.
– Gönder tuşuna tıklayarak ödemenizi gerçekleştirin.
Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra sipariş ayrıntısını görüntüleyip sipariş no kodunu kopyalayarak ödeme bildirimi formuna ekleyiniz.
Sitemizde satılan tema ve eklenti gibi ürünlerin kaynak kodları açık olduğu için satın alımınızdan sonra iade edemezsiniz.
Satın aldığınız tema ve eklentilerimizi kendinize ait sınırsız sayıda sitede kullanabilirsiniz.
Hayır, sadece kendiniz ve kendi sitelerinizde kullanabilirsiniz. Tespit edilmesi durumunda hesabınız silinir.

 

Destek Hakkında

Kurulumu kendiniz yapabilesiniz diye her tema ve eklentimize kurulum rehberi dosyası koyuyoruz. Kurulum rehberini okuyarak sitenize temayı kurabilirsiniz. Özel kurulum yapmamızı istiyorsanız tema kurulum adlı hizmetimizi satın almanız gerekiyor.
Satın almış olduğunuz tema yada eklentinin kurulumunu, ürünün dosyasının içinde yer alan döküman dosyasını okuyarak yapabilirsiniz. Sorun yaşadığınız durumlarda ise destek forumlarında konu açarak çözümünü bulabilirsiniz.
Destek talebi açarak yardım isteyebilirsiniz. Eğer tema veya eklentiden dolayı sitenizde sorun çıktıysa, destek bileti açarken FTP bilgilerinizi ve WP Admin bilgilerinizi de eklemeyi unutmayın. Bu bilgiler sadece admin tarafından görülür, bu yüzden destek talebi dışında hiçbir yerde bu bilgilerinizi paylaşmayın.
Şimdilik telefon ile destek vermiyoruz. Destek bildirimi açarak, Skype ile ekleyerek veya sitemizde bulunan canlı destek ile ulaşarak destek alabilirsiniz.
Sorularınıza cevap 24 saat içinde gelecektir. Eğer günler geçmesine rağmen cevap alamadıysanız e-postanızın “Spam” ve “Gereksiz” gibi bölümlerine bakmayı unutmayın. Bazen e-postalar bu klasörlere düşebilir ve sizin bu durumdan haberiniz olmayabilir.
Sitemizde hem destek talebi bölümü hem de destek forumu bölümü vardır. Destek talebi bölümünü ödeme bildirimi ve FTP Admin bilgilerinize benzer özel bilgilerinizi paylaşmak için kullanabileceğiniz gibi, destek forumlarında da tema sorunlarını ve sitenizde çıkan sorunları paylaşabilir ve yöneticilerden destek alabilirsiniz. Bu destek hakkı sınırsızdır ve 48 saat içinde sorularınıza yanıt gelmektedir.
Siparişler 3-5 saat içerisinde onaylanır ve eğer indirilebilir bir öğe (tema, eklenti vs.) ise hesap panelinizde aktif edilir ve indirilebilir bir duruma getirilir.